یکی از نمونه های کاربردی و بسیار جذاب مسیریابها انواع ردیاب پرسنلی پیشرفته مجهز به سیستم شنود است. این دستگاههای کوچک با قابلیت حمل توسط افراد، به طور اختصاصی برای ردیابی انسان طراحی شده و نسبت به انواع دیگر کیفیت متفاوتی دارد. این ردیاب کنترلی بهترین ابزار ممکن برای تحت نظر داشتن سالمندان، کودکان، بیماران آلزایمری و سایر اعضای خانواده و حتی حیوانات است.

چرا ردیاب پرسنلی مناسب است؟

با وجود زندگی های پیچیده امروزی نگرانی ها و دغدغه های خانواده ها هم جنس دیگری پیدا کرده است. خانواده ها به دلیل مشغله های کاری بیرون از منزل همیشه نگران گم شدن کودکان یا اعضای سالمند و بیمار خانواده هستند.

از سوی دیگر مراقبت از سالمندان که در خیلی از خانواده ها حضور دارند تمهیدات خاصی می طلبد. آنها به دلیل کهولت سن یا حواس پرتی ناشی از پیری یا آلزایمر مسیر خانه را گم می کنند و عواقب خطرزایی در انتظارشان خواهد بود.

در چنین موقعیت های حساسی به کارگیری ردیاب شخصی بهترین راهکار برای پیشگیری از وقوع حادثه و آسیب به افراد خانواده است.

ردیابهای جیبی نسل جدید ردیاب شخصی

یکی از نکات جالب توجه در مورد ردیاب شخصی پیشرفته این است که نیازی به نصب ندارد. این ابزار ساده با بیشترین دقت فرآیند موقعیت یابی را انجام می دهد. یک مسیریاب کامل و حرفه ای که تمام توقعات افراد از تحت نظر داشتن کامل اعضای خانواده را تامین می کند. این دستگاه برخلاف ظاهر کوچک و جمع و جوری که دارد مجهز به امکانات کامل مسیریاب حرفه ای است.

ردیاب شخصی کوچکترین ردیاب بازار

ردیابهای کوچک شخصی کوچکترین ردیابهای جی پی اسی هستند که کاربرد پرسنلی دارند. به دلیل ابعاد کوچک به سادگی در جیب یا کیف اشخاص و یا حتی زیر خودرو مخفی می شود. با کمک این ردیاب پرسنلی حرفه ای، فرد حامل ردیاب در هر نقطه ای از کشور که باشد می توانید تردد او را کنترل کنید.

ردیاب شخصی با بهترین استانداردها برای ردیابی به طور نامحدود طراحی شده است. این وسیله کوچک هیچ گونه صدا یا چراغی که موجب جلب توجه شود ندارد. ردیابی که در بستر آنتن های مخابراتی بهترین کیفیت مکان یابی را دارد و زمان میانگین شروع به کار آن بهینه است.

پس از اینکه ردیاب روشن شود بین 20 تا 60 ثانیه زمان می برد تا فعال شود.

یکی از مهم ترین آپشن های ردیاب شخصی مجهز بودن به دکمه درخواست کمک اضطراری SOS  است.

ویژگی های بارز ردیاب شخصی بدون نیاز به نصب

امکان ردیابی لحظه ای به کمک پنل اختصاصی نصب شده روی موبایل یا کامپیوتر شخصی

دستگاهی با ابعاد 5/4 X 8/1 X5/4   با وزن تقریبی 37 گرم

مجهز به باتری قوی و قابل تعویض

دارای آهنربای مغناطیسی قدرتمند برای اتصال به عنوان ردیاب خودرو

دارای دکمه هشدار و اعلام خطر sos و سیستم شنود دقیق

دارای حافظه برای ثبت و حفظ اطلاعات به مدت 3 سال

دارای سیستم آنتن داخلی که لزومی به سیم کشی ندارد

دارای هشدار دهنده سرعت غیر مجاز و خارج شدن از محدوده تعریف شده

مقاوم در برابر گرد و غبار ضد آب و ضد ضربه

امکان قرار دادن سیم کارت انواع اپراتورهای همراه داخل ردیاب

قابلیت تعریف محدوده مجاز حرکتی

ارسال هشدار به موبایل فرد ناظر در هنگام حرکتهای مارپیچ و سرعت زیاد

امکان ارسال مشخصات آدرس پستی، نام شهر، کوچه و خیابان

همانطور که اشاره شد ردیاب شخصی با قرار دادن یک سیم کارت فعال می شود و با تمام شبکه های مخابراتی همراه هماهنگی دارد. درست است که ردیاب شخصی به دلیل ابعاد کوچک و مخفی بودن بیشتر کاربرد فردی دارد اما به دلیل قیمت مناسب و کارایی بالا استفاده از آن گسترش پیدا کرده است.

این ردیاب قابلیت نصب روی انواع خودروها و موتور سیکلت ها و همچنین ماشینهای نظامی و حتی حیوانات را دارد.

اگرچه پیشنهاد می شود برای تامین امنیت وسایل نقلیه شخصی تان از انواع تخصصی ردیاب آهنربایی خودرو بهره ببرید. اما چنانچه بخواهید هزینه کمتری بپردازید ردیاب پرسنلی برای حفاظت از اتومبیل شما مناسب است. به بیانی دیگر افرادی که تمایل ندارند هزینه های گزافی برای ردیاب خودرو پیشرفته بپردازند این مدل از ردیاب جیبی بسیار کار راه انداز است.

دستگاهی که با وجود اندازه کوچک با قابلیت نصب مغناطیسی توقعات شما را برای تامین امنیت کلی اتومبیل برآورده خواهد کرد. به هر حال این مسئله را در نظر بگیرید که خرید ردیاب خودرو یکی از ضروری ترین کارهایی است که برای حفظ ایمنی دارایی هایتان باید انجام دهید. پس اگر برای خرید ردیاب حرفه ای خودرو هزینه کنید در حقیقت برای جیب خودتان و امنیت اموال تان هزینه کرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.